На одній з виборчих ділянок в передмісті Парижа влада скасувала результати голосування в першому турі виборів президента Франції. Такий інцидент не сподобався Марін Ле Пен, за яку тут віддали свої голоси більшість виборців.

За інформацією AFP, причиною подібного кроку стало те, що глава виборчкому забув роздрукувати підсумковий протокол.

Виборців такий поворот теж неабияк обурив. Незважаючи на те, що мерія принесла офіційні вибачення, люди не розуміють, як виборчком міг допустити цю помилку, і дуже незадоволені тим, що їх голоси пропали.

Нагадаємо, перший тур президентських виборів пройшов 23 квітня. Його лідерами стали засновник руху “Вперед” Еммануель Макрон, який набрав 24,01% голосів, та очільниця партії “Національний Фронт” Марін Ле Пен з 21,30%.

Другий тур президентських виборів пройде 7 травня.

Популярні новини зараз

"Я не ламав і не тягнув у бус": як військові переконують ухилянтів мобілізуватися

Пікніки навіть не плануйте: синоптик попередив про аномалії погоди у травні

Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума

Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", напередодні вирішального голосування Ле Пен змінила слоган. Замість "Від імені народу" тепер кампанія канидата триває під гаслом "Виберіть Францію".