У Вашингтоні стартувала зустріч міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова і держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

Як повідомляє прес-служба МЗС РФ, на порядку денному - ситуація в Сирії, Україні і Корейському півострові.

За словами Тіллерсона, переговори стануть логічним продовженням діалогу, початого під час попередньої зустрічі, яка відбулася в середині квітня у Москві.

"Я хочу привітати міністра закордонних справ Лаврова у Держдепартаменті США і висловити йому вдячність за приїзд до Вашингтона, щоб ми могли продовжити наш діалог, наш обмін думками, розпочатий у Москві в ході діалогу з дуже широкого кола питань, який він (тоді) приймав" , - заявив глава зовнішньополітичного відомства США.

Сам Лавров у відповідь на привітальну промову промовчав. Головний дипломат РФ і держсекретар США не відповідали на запитання журналістів, а відразу приступили до переговорів.

Популярні новини зараз

ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100

Провал Мішустіна та кінець "ситого життя": Ліпсіц розкрив страшний прогноз для Кремля

Показати ще

Нагадаємо, глава МЗС Росії прилетів до Вашингтона увечері 9 травня. Його візит триватиме до 11 травня.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лавров поїде брехати Тіллерсону про Україну.