Щороку в квітні Куба опиняється в полоні крабів. Сотні їх виповзають на берег.
У цей період на острові настає "сезон крабів". На Кубі навіть вводять обмеження для транспорту на час міграції. Водії зобов'язані уважно рухатися по дорогах, щоб під колеса не попали одразу сотні ракоподібних.
Завершальним етапом міграції є вихід самок крабів до моря. Там вони відкладають ікру і знову ховаються в гущавині лісу.
Тисячі пурпурних і червоних крабів щорічно залишають свій притулок і неспішно бредуть до моря. Це явище вважається дивом природи. На острів приїжджає безліч туристів, щоб побачити на власні очі масову міграцію крабів.
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, незвичайного мешканця виловили з Дніпра. В руки до фахівців потрапив дуже рідкісний вид крабів, який мешкає в Китаї.