Повідомлення про переслідування представників ЛГБТ в Чеченській республіці необхідно ретельно перевірити.
Про це заявив глава ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов, пишуть російські ЗМІ.
Як розповів чиновник, він переговорив з чеченськими омбудсменами, які сказали, що подібної інформації у них немає.
"Однак сигнал настільки жахливий, що, безумовно, потребує ретельної перевірки", — підкреслив Федотов.
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 1 квітня "Нова газета" опублікувала розслідування, в якому говорилося, що в Чечні геї піддаються гонінням. Повідомлялося, що там затримали щонайменше 100 ЛГБТ-активістів, а ще троє загинули.
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
У Чечні спростували цю інформацію. Прес-секретар глави республіки Альві Карімов заявив, що геїв в Чечні не існує, а якщо б і були, то з ними розправилися б самі родичі.
Правозахисна організація "Російська ЛГБТ-мережа" заявила, що збирається звернутися до правоохоронців у зв'язку з цією публікацією.