Сьогодні, 29 березня, в ізраїльському місті Тверія заарештували місцевого мешканця, який спокійно розгулював вулицями з відрізаною головою колишньої дружини в руках.

Як повідомляє інформаційне видання The Jerusalem Post, поліція підозрює чоловіка у вбивстві і підпалі.

Згідно з основною версією правоохоронців, чоловік убив жінку, відрізав голову і вийшов "на прогулянку", а після викинув її у найближчу урну. Після цього він вирішив повернутися в квартиру, де скоїв кривавий злочин, і підпалив квартиру.

Також наголошується, що злочинець - ортодоксальний єврей, у якого за останні декілька років не раз помічали психічні відхилення.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як 19-річний хлопець убив дев'ятирічного хлопчика і виловив це в мережу.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще