Подарунок небаченої щедрості отримають бродячі коти. Вони успадкували минулого тижня квартиру в італійській Болоньї. Житло розташовано в самому центрі міста, а його вартість становить 230 тисяч євро.

Про це повідомляє італійське видання The Local.

Квартира розташована на верхньому поверсі будинку 48 по вулиці Вартема. Вона має сім кімнат. До неї додається автомобільний гараж, а також чудовий сад з пальмами. Все це шикарне володіння заповіли бродячим котам міста. Володіла квартирою Фіорелла Сканнабіссі. Вона була відома на все місто своєю любов'ю до чотириногих.

Жінка за своє життя підібрала безліч бездомних кішок і котів. В заповіті, складеному в 1992 році, вона вирішила залишити свої апартаменти в Болоньї місцевим бродячим котам.

Читайте також: Кіт став мером Барнаула (фото)

Популярні новини зараз

Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?"

Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика

Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Показати ще

Але чотириногі не отримають безпосередньо квартиру. Рада міста, відповідно до волі Сканнабіссі, повинна продати її квартиру і передати всі виручені за неї гроші міському розпліднику для тварин.

Він дуже потребує фінансування. Керівники на гроші добросердої жінки запланували розширити територію притулку. Вони хочуть також облаштувати окрему жилу площу для кожного кота чи кішки.