Міністр оборони США Джеймс Меттіс, попередньо не оголошуючи, прибув до Афганістану для таємної зустрічі з керівництвом країни.
За інформацією CNN, візит Меттіса пов'язаний із вкрай напруженою ситуацією в Афганістані. 21 квітня ісламісти руху "Талібан" вбили близько півтори сотні військових на базі у місті Мазарі-Шариф.
Зазначається, що голова Пентагону разом з військовим котингентом США та президентом Афганістану Ашрафом Гані обговорять чотирирічний план безпеки у країні, який невдовзі оголосять. В його розробці також візьме участь командувач військ НАТО в Афганістані генерал Джон Ніколсон.
Відомо, що Вашингтон передасть Кабулу дві сотні військових гелікоптерів та інших повітряних апаратів. Крім того, планують вдвічі збільшити кількість бійців військ спеціального призначення.
Візит Меттіса збігся за часом з відставкою міністра оборони Афганістану Абдулли Хабібі і начальника штабу сухопутних військ Афганістану.
Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Важливе нагадування для кожного: пенсіонерам поставили жорсткі умови
Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
Як повідомляв портал "Знай.ua", в ізраїльському Тель-Авіві молодий чоловік накинувся з кусачками на випадкових перехожих.