Багато років люди вірять, що якщо загадати бажання на Різдво, то воно обов'язково здійсниться. Причому його можна загадувати як в ніч із 6 на 7 січня, так і протягом всього 7 січня.

"Не важливо, в яке свято ви загадуєте бажання і у який день. Дуже багато важить, як ви його сформулювали. Адже від правильного формулювання залежить, чи здійсниться воно і як змінить ваше життя. Особливо це стосується фінансових і матеріальних мрій", - говорить "Знай" психолог Павло Войтюк. Він розповідає, як правильно сформулювати фінансові бажання, аби вони перетворилися на реальність.

Фінансове бажання повинне бути чітким, реальним і мати дедлайн

Чим чіткіше бажання, тим швидше воно здійсниться. Конкретні бажання людина краще візуалізує, а отже, більше у них вірить.

"Дуже важливо, аби фінансове бажання відповідало теперішньому стилю життя і було реальним. Бо, звісно, якщо безробітний побажає купити собі двоповерховий будинок у Києві, то цього не станеться. Потрібно уявляти майже щодня здійснення бажання в усіх його дрібних проявах. Це додає віри в його здійснення", - говорить фахівець.

Популярні новини зараз

З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам

Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Показати ще

Читайте також Які фрази блокують притік грошей

Потрібно мати кілька планів для здійснення бажання

Бажання відрізняється від мрії тим, що воно має підґрунтя для здійснення. Варто прорахувати кілька шляхів для втілення задуманого. Без плану бажання перетвориться на мрію.

"Однак не слід будувати надто детальну стратегію досягнення бажань. Відсотків 20-30 треба залишити не розпланованими. В житті має завжди лишатися місце диву".

Слід бути готовим змінити свій стиль життя назавжди

Фінансові бажання часто пов'язані із більшими доходами, більшими інвестиціями, новою роботою, просуванням бізнесу. Це все неможливо здійснити, не міняючи стилю життя.

Не можна бажати звичайного примноження грошей або зменшення витрат

Саме по собі примноження грошей людині нічого не дає. Кошти - це інструмент. Важливо розуміти, на що їх витратити чи куди вкласти. Тому варто бажати того, на що їх збираєтеся витратити.

"Кожен живе такими щоденними витратами, які для нього більш-менш прийнятні. Тому побажання зменшення витрат це те саме, що побажати собі зубожіння".