Через те, що в новорічну ніч більшість людей відпочиває, для підприємців, які надають послуги, відкривається вільна ніша для бізнесу. Зробивши для когось послугу чи розваживши когось у цей період, можна заробити у кілька разів більше, ніж у звичайні вихідні.

"Знай" пропонує 4 найпопулярніші способи заробити у новорічну ніч.

Таксувати

Зазвичай таксисти піднімають тарифи у новорічну ніч у три рази. Та й зрозуміло чому. Водій зі своїм авто у цей період ризикує більше, ніж в інші дні, оскільки його послугами користується багато нетверезих. За новорічну ніч у містах-мільонниках можна заробити 2,5-3 тис. грн. Це у 7 разів більше ніж у звичайні вихідні.

Читайте також Як правильно дарувати гроші на свята

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Показати ще

Працювати нянею

Година няньки для дитини у столиці коштує приблизно 150 грн. У новорічну ніч — 300. За ніч няні у Києві заробляють від 2 ,3 до 3,5 тис. грн. Однак останні кілька років попит на них рекордно зменшився — менше батьків дітей стали ходити у ресторани в Новий рік

Працювати Дідом Морозом

Такою роботою можна заробити від 1 до 2 тис. грн, залежно від досвіду Діда Мороза і кількості замовлень. Зазвичай за виклик беруть 200 грн. З роллю казкового дідуся можуть справитися навіть непрофесійні актори.

Продавати Шампанське і бенгальскі вогні

Зазвичай такі люди продають напої й піротехніку у місцях, де опівночі найбільше людей — на центральних площах, біля місцевих ялинок, у місцях, де збирається молодь спальних районів. На кожній пляшці Шампанського роблять націнку 20-25 грн. За 3-4 години роботи заробляють 500-700 грн.