Після спроби державного перевороту в Туреччині влітку 2016 року правоохоронці затримали понад 113 тисяч осіб.

Про це розповів глава МВС країни Сулейман Сойлу, пише Anadolu.

За його словами, 47,1 тисячі підозрюваних у зв'язках з FETO — організацією опозиційного ісламського проповідника Фетхуллахом Гюлен — заарештовані.

При цьому серед узятих під варту: 10,7 тисячі поліцейських, 7,6 тисячі військовослужбовців, 168 генералів, 2,5 тисячі суддів і прокурорів, 208 чиновників і 26,1 тисячі цивільних осіб.

Із загального числа затриманих понад 65 тисяч людей відпустили на свободу, з них 41,5 тисячі перебувають під наглядом правоохоронців.

Популярні новини зараз

Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

Нагадаємо, 28 лютого в Туреччині розпочався судовий процес над підозрюваними у спробі державного перевороту. Перед судом постали 330 осіб, обвинувачених у спробі повалити конституційний лад, вбивствах і членстві у терористичній організації. Кожному з них загрожує до трьох довічних термінів.

15 липня 2016 року в Туреччині спробували здійснити державний переворот. В результаті загинули понад 230 осіб, ще понад 2,1 тисячі були поранені. Після цих подій в Туреччині пройшли масові чистки в органах влади, спецслужбах, судах, армії, освітніх установах.

Анкара звинуватила в організації путчу Фетхуллаха Гюлена, який живе у США з 1999 року. Проповідник наполягає на своїй непричетності до спроби державного перевороту.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 2 квітня в Москві пройшли антипутінські пікети. Російські силовики масово затримували активістів.