На розгляд парламенту внесли законопроект "Про позбавлення проросійських і просепаратистських діячів культури України звання" Народний артист України "".

Зокрема, нововведенням ініціатори пропонують позбавити звання "Народний артист України" Таїсію Повалій, Ані Лорак, Йосипа Кобзона і Миколу Баскова.

Читайте також: Лорак і Повалій у Львові порівняли з "курками" (фото)

За даними соціального інтернет-опитування, 39% респондентів підтримують рішення позбавити звання "народних артисток України" Ані Лорак та Таїсію Повалій. 27% українців підтримали варіант - "Так, вони заслужили", близько 17% налаштовані більш радикально і вважають, що співачок потрібно позбавити українського громадянства. 2% зазначили, що не знають, хто вони такі, і тільки 12% респондентів не хочуть відбирати у співачок звання "народних артисток".

Нагадаємо, Ані Лорак продовжує активно гастролювати по Росії, незважаючи на військовий конфлікт між країнами. Вона назвала ініціативу про позбавлення її звання народної артистки України "цькуванням" київської влади.

Популярні новини зараз

Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково

Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання

Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу

Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач

Показати ще