Виставка про всі революції, що відбувалися на Майдані упродовж 25-ти років, відкриється у Києві. Про це пише УНН.

Музей історії міста Києва спільно з Українським інститутом національної пам'яті відкриють мультимедійну виставку до 25-ї річниці Революції на граніті "Майдан: від незалежності до свободи".

"Виставка ставить за мету показати політичну історію українського Майдану як боротьби за повернення України до Європи.

Читайте також: В Українському домі розпочалися Дні буддійської культури

Так, у виставці буде представлені акціх: "Україна без Кучми" 2000–2001 років, Помаранчеву революцію 2004 року і Революції Гідності 2013–2014 років", - зазначили у повідомленні.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять допомогу: хто отримає десятикратну пенсію

Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат

Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати

Українцям підвищать пенсії на 25%

Показати ще

На виставці використано матеріали зі збірок Музею Івана Гончара, ГО "Музей Майдану", Музею Києво-Могилянської Академії, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного, інформаційних агентств, телеканалів, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, поета і барда Ігоря Жука.

Виставка відкриється 2 жовтня у Музеї історії міста Києва.