18 квітня медики госпіталізували 41-го президента США Джорджа Буша-старшого.

Про це повідомляє NBC News в Twitter.

"Президент Джордж Герберт Уокер Буш був госпіталізований, прес-секретар Джим Макграт підтверджує", – написали ЗМІ.

Пізніше його представник запевнив, що здоров'ю Буша нічого не загрожує. А до лікарні його доправили з профілактичною метою.

Нагадаємо, Буш є найстаршим з живих американських президентів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у 2015 році екс-президент потрапив до лікарні зі зламаним шийним хребцем. Це сталося після невдалого падіння. Після инцедента, йому довелося носити шийний корсет.