Відомий гравець ринку миючих засобів та дезінфектантів, власник компанії Українські Хімічні Технології Павло Бартковський, у своїй роботі використовує "відкатні схеми" та "кума з ГБР".

Про це PROMLEMATIC NEWS стало відомо з джерел наближених до Павла Бартковського.

Почнемо з того, що Павло Бартковський людина мстивий. Багато колишніх співробітників його компанії “УкрХімТех” отримали від свого екс-роботодавця навздогін не лише банальне переслідування, а й навіть сфабриковані кримінальні справи, наприклад, за розголошення комерційної таємниці.

Крім того, Павло Бартковський не гребує сумнівними методами боротьби зі своїми конкурентами. Сюди можна віднести, наприклад, ініційовані Бартковським “наїзди” з боку правоохоронних органів на конкурентів – виробників аналогічної продукції з метою блокування чи ускладнення роботи їх виробничих потужностей.

Однією з причин такої зухвалої поведінки Павла Бартковського є відчуття своєї повної безкарності.

Популярні новини зараз

Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік

Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня

Показати ще

Так, особи з найближчого оточення Бартковського неодноразово могли почути таку фразу: Ви що, не знаєте, хто мій кум? Мій кум із ГБР”. Ми також вирішили поцікавитись, ким є кум Павла Бартковського та яку посаду у ГБР він обіймає. Результат виявився дещо несподіваним: кумом Павла Бартковського є Артюх Олександр Миколайович, заступник директора головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, Голова Дисциплінарної комісії.

Ймовірно, співробітник ГБР Олександр Артюх зможе заперечувати наявність “неформальних” робочих зв'язків з Павлом Бартковським. Журналісти нашого видання не знайшли документально підтверджених доказів того, що саме співробітник ГБР Олександр Артюх на користь Павла Бартковського займається прослуховуванням телефонів та фальсифікацією кримінальних справ щодо екс-співробітників та конкурентів Павла Бартковського.

Водночас сам Павло Бартковський продовжує лякати учасників ринку миючих засобів України "своїм кумом".