Наша музика стає настільки популярною не лише в Україні, а й за її межами, що давно стало очевидно: для того, аби утримати глядача і полюбитися йому не достатньо тільки яскравих кліпів. Потрібна харизма, відвертість, щирі тексти та несхожа на всі існуючі ритміка.
Ми поцікавилися, які ж виконавці здивували українців найбільше і вирвалися у лідери. Всіх, звісно, і не перерахуєш, тому цього разу пропонуємо вашій увазі семеро щасливчиків, чия слава затьмарила інших:
Рейтинг народних улюбленців від Знай.ua:
The Hardkiss
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
У колишній столичній співачці кабаре-шоу зараз і не впізнати нинішню солістку Юлію Саніну. Зірка її з Валом (чоловік співачки, автор текстів) гурту зійшла ще у 2011-му. Сьогодні вони збирають армію фанатів як вдома, так і за тисячі кілометрів. Багато хто пророкує Hardkiss непогані шанси на "Євробачення-2018", та чи погодяться вони взяти участь, покаже час.
The Hardkiss, Кораблі
Для когось вона здається дивною –і справді, хто ще дозволить собі щезнути з гучної вечірки у розпал веселощів, а потім нічого не пояснювати? Про свою відлюдькуватість та закритість співачка дещо соромиться розповідати. Але цього зовсім непомітно в стилі її пісень: натяк на етно та суміш дивовижних ритмічних малюнків оцінили давно. І тепер хто така Onuka, запитувати не треба.
ONUKA - Vidlik
Хлопці-свято, гурт, який запалив свого часу "Х-фактор", але так і не дійшов до фіналу талант-шоу. На чолі із творчим натхненником, яким роками вважається музикант Сергій Танчієць, вони довго себе шукали: спочатку співали російською, називалися англійською, але потім все стало на свої місця. Тепер зі сцени лунають виключно україномовні пісні. І це не може не тішити фанатів.
Без Обмежень, Тону
Гурт родом із Кривого Рогу вистрілив в ефірі вісім років тому. Але якби соліст Андрій Ковальов не запропонував тоді об'єднатися барабанщику Роману, нічого б із цього не вийшло. В Європі вони були тричі: фестиваль "Wybieram Wschod" (Познань, Польща), "OstAnders 2013" (Нюрнберг, Німеччина), "Eastern Hipsters" (Білосток, Польща, 2014).
Після дебютного альбому "Bittersweet" відкрився шлях на відбір до "Євробачення-2016". І можливо, музиканти ризикнуть колись і таки знову вийдуть відстоювати честь країни.
Brunettes Shoot Blondes, Bittersweet
Рокери з Одеси не дають спокою дівчатам ще з 2012-го. Павло Варениця так любить відверті фотосесії і різні "виверти" з музичними інструментами посеред виступу, що встояти на місці складно. Улюбленець Ігоря Кондратюка, він почав запалювати клубне життя киян особливо активно ще кілька років тому.
Самі ж артисти вважають, що їхня музика — сплав кількох поколінь рок-культур: диско 70-х, хард-рок 80-х, гранж 90-х: такий собі натяк на спорідненість із Куртом Кобейном.
EPOLETS, Зраджуй
Екстремальний фольк – так характеризують творчість столичного гурту, заснованого Олександрою Зарицькою та Микитою Будашем тільки минулого року. І хоча формація дуже молода, але їх головний хіт – "Свята" не тільки дозволив гучно заявити про себе, але й довго утримується на перших позиціях чартів.
"Полюбила мама, й більше не питай",- щось у цьому, вочевидь,є.
KAZKA, Свята
Даха Браха
Коллектив сприймається за кордоном не інакше, як диковинка з України. І подивитися є на що. Під керівництвом театрального режисера Владислава Троїцького, вони з'явилися у 2010-му. Така дивна назва вибрана не дарма: від слів "давати" і "брати"- двох головних принципів життя. Крім того, протягом зими-весни 2012 року на замовлення Національного центру Довженка гурт створив музичний супровід до фільму "Земля", а Національний центр Олександра Довженка розпочав реставрацію фільму на основі оригінальної версії 1930 року.
ДахаБраха, Весна