Метрова змія змусила панікувати жителів Львова. Вона проповзла біля дитячого майданчика, де ЖЕК проігнорував прохання жителів скосити високу траву.

Городяни налякані тим, що сталося. Діти розповіли, що спочатку змія повзла в їх напрямку, однак потім відчула небезпеку і кинулася навтьоки. Школярі зняли рептилію на відео, повідомляє ТСН.

Батьки налякані, адже змія, на їхню думку, могла бути отруйною, а в місцевих лікарнях немає протиотрут.

Спеціаліст класифікував її як великого вужа, визначивши це за формою тіла. Він радить не бояться цих істот, а просто уникати контакту, мовляв, змія уповзе сама.

Рептилії зачастили на дитячі майданчики Львова. Всього два тижні тому на території дитячого садка охоронець бачив змію під час тихої години. На щастя, діти спали і не злякалися її.

Популярні новини зараз

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Показати ще

У той раз лускату не зловили, вона зникла в траві ще до приїзду фахівців-зоологів.

Однак були в місті і більш небезпечні випадки. Навесні біля дитячого садка зловили отруйну змію. Зоологи кажуть, що це ознака хорошої екології.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, "кривавий" хижак налякав киян.