У середу, 17 січня, на трасі Василівка-Бердянськ (Запорізька область) сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода.



Як повідомляє прес-центр Головного управління Національної поліції Запоріжжя, легковик "Нива" з незрозумілих причин виїхав на зустрічну смугу, де на повній швидкості мчав автобус Mercedes, що їхав за маршрутом Маріуполь-Харків.



Ударом "Ниву" зігнуло навпіл і відкинуло на узбіччя. В результаті двоє чоловіків-пасажирів загинули на місці події, водій цього ж авто, а також водій автобуса отримали травми.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти

Показати ще


Рятувальники розповіли, що після зіткнення стався витік палива, в результаті чого легковик спалахнув.



"Одночасно з ліквідацією пожежі рятувальники з металевої пастки деблокували тіла загиблих", - повідомили в прес-службі відомства.

Сюжет з місця ДТП в Запорізькій області


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві на одному перехресті сталося відразу сім аварій.