Моторошна пожежа охопила двоповерховий занедбаний корпус санаторію "Червоні зорі" на вулиці Бернардацци в Одесі.

Про це повідомляє "Думська".

Полум'я поширилося на другий поверх і дах. Пожежникам не вдається загасити займання через неполадку з гідрантами – рукави протягнули до найближчих, а вони знаходяться в 100 метрах від місця події. Варто зазначити, що в п'яти метрах від пожежі розташовані приватні житлові будинки. В цілях безпеки, місцевих жителів евакуювали.

Незважаючи на спроби рятувальників, корпус вигорів практично дотла. На місці події знаходяться чотири пожежних розрахунки.

Популярні новини зараз

Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів

Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу"

Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є"

Ви ніколи не матимете грошей, якщо у вас є щось із цього списку: не залишіться з порожнім гаманцем

Показати ще

Мешканці сусідніх будинків розповіли, що в лікарні вже півроку нікого не було. У корпусах навіть вікна забили. Однак, як з'ясувалося, ця пожежа - далеко не перша на території санаторію. Існує припущення, що таким чином хтось розчищає територію для будівництва.

Як повідомляв портал "Знай.uа", слідство за фактом пожежі в одеському дитячому таборі "Вікторія", в результаті якого загинули три дівчинки, триває. Колишній начальник Київського райвідділу ДСНС Валерію Дяченко був обізнаний, що у 2016 - 2017 роках задокументували ряд непробачних порушень. Однак, вони ніяк не усувалися.

Відео наслідки пожежі у таборі "Вікторія"