Пожежа в одеському дитячому таборі "Вікторія", внаслідок якої загинули три дівчинки, останнім часом загубилася серед маси інших сумних новин, проте розслідування цієї трагедії триває.

Так, у справі з'явився новий підозрюваний, передає "Думская". Як повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, прокуратура оголосила підозру в службовій недбалості колишньому начальнику Київського райвідділу ГСЧС Валерію Дяченко.

У ході розслідування правоохоронці встановили: Дяченко був у курсі того, що в таборі протягом 2016 - 2017 років перевіряльники задокументували ряд істотних порушень по частині пожежної безпеки, які представляли потенційну небезпеку для життя і здоров'я людей. Серед них - непідключення сигналізації до ліцензійного пункту.

Протягом двої років за порушення виписували штрафи, але ніхто нічого не зробив для того, аби частково припинити роботу дитячого закладу до усунення виявлених проблем чи взагалі закрити табір.

Популярні новини зараз

Даша Астаф'єва дала головну пораду всім "Холостячкам" - Мішина і Огнєвіч допустили фатальну помилку: "Ніколи не терпіть..."

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Співробітники "Нової пошти" не втримали свої залізяку і розгромили BMW українця: "Операція, лікування..."

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

На початку місяця, 3 жовтня, про підозру у службовій недбалості прокуратура повідомила колишньому заступнику міського голови Зінаїді Цвірінько.

Дивіться: Що стало причиною пожежі в дитячому таборі "Вікторія"

Пожежа в таборі сталася пізно увечері 16 вересня. Тоді дощенту згорів один з корпусів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", чиновники, відсторонені від обов’язків після трагедії, потроху повертаються на робочі місця.