Вчорашня стрілянина у Дніпрі викликала широкий резонанс у суспільстві. З'явилося кілька основних версій щодо цього інциденту.
Як припустив депутат Криворізької міської ради Микола Колесник, ймовірність з'ясування стосунків виключена. Він вважає, що це був просто запланований розстріл бійців АТО.
"З приводу стрілянини в Центрі Дніпра. Не було ніяких "обоюдних" разборок озброєних угрупувань. З машини вийшло тіло і відстрілялось з автомата по АТОшніках, потім сіло в автівку та поїхало геть", – написав він на сторінці у Facebook.
Згодом офіційні коментарі з цього приводу надали й правоохоронці.
"Цей конфлікт - виключно економічні інтереси двох сторін (з боку Саакяна і його брата та другої сторони, яку ми зараз встановлюємо", - заявив Грозь в ефірі одного з українських телеканалів.
Він підкреслив, що зловмисники також отримали кілька поранень, тому їх відправили на операцію.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
"Вони зустрічалися і розмовляли з нападниками. І після бесіди був напад", - підсумував правоохоронець.
Слід відзначити, що напередодні по всій Дніпропетровській області було оголошено план-перехват "Сирена". Злочинці намагалися втекти з місця інциденту, але пізніше авто знайшли із численними слідами куль в одному з житлових масивів.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Дніпра внаслідок перестрілки загинули бійці АТО.