Біля Херсона загорілися плавні, і ось уже дві доби пожежа не можуть загасити. Очевидці фотографують палаючі берега, стіни чорного диму і заграву, яка з'являється тут після заходу сонця.

Фото Івана Антипенко

Як наголошується, пожежа почалася в цих краях 18 березня між річками Конка і Чаука на лівому березі Дніпра, навпроти центру Херсона. Тому вогонь і дим видно прямо з міста.

У соцмережах навіть сумнівалися,чи реальні ці фото. “На жаль, реальні”, — відповідають автори, Іван Антипенко і Вікторія Ремньова. Остання стверджує, що запах гару відчувався і в центрі міста. За словами Івана Антипенко, такі пожежі трапляються тут щорічно.

Фото Вікторії Ремньова

Популярні новини зараз

Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

Показати ще

У поліції дві версії — або це справа рук неакуратних і безвідповідальних дачників (в тій локації розташований дачний сектор), або це браконьєри власноруч підпалюють плавні.


“Чорний інтерес” браконьєрів у такому підпалі лежить на поверхні — коли вони таким чином знищують очерет, їм простіше ловити рибу заради ікри. Тому пожежі трапляються в основному, навесні. Затримати зловмисників поки не вдалося — вони кожен раз збігають задовго до того, як поліція дізнається про підпал. До місця злочину доводиться добиратися на човнах.
Пожежі завдають істотної шкоди екосистемі — гине ікра, горять тварини, птахи і їх гнізда.

Як повідомляє портал «Знай.ua» Потужний пожежа охопила "київський Чорнобиль", - "їдкий дим і багато хімії в бочках"

Також «Знай.ua» писав, що Під Харковом озвірілий онук задушив бабусю і чиркнув сірником, копи "позеленіли" від увиденногпро