Співголові громадської організації "Батьки SOS" Олені Парфьонової спалили машин. Оперативно-слідча група вважає, що це схоже на підпал.

Інцидент стався під ранок 20 грудня. Про це стало відомо завдяки повідомленням засновниці ГО "Батьки SOS" Олени Бондаренко на своїй сторінці в Facebook.

Бондаренко переконана, що підпал могли вчинити саме з причини її активної позиції щодо припинення фінансових схем в освіті.

Так, Парфьонова боролася з поширенням платних програм в установах освіти, заробляння на батьках шляхом продажу додаткових навчальних посібників та зошитів, з поборами "для ваших дітей" в закладах освіти.

"У робочій групі з розробки Закону про повну загальну середню освіту ми відстоювали статті, які б нікого неможливим заробітчанство на батьках. Йдеться про десятки мільйонів, схеми з отримання яких вже роками налагоджено в системі освіти. І так, загроза втрати величезних доходів могла призвести до спроб залякати підпалом авто", – пояснює Бондаренко.

Популярні новини зараз

Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено)

Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Показати ще

Так, погрози на її адресу лунають останні п'ять років, коли вона почала громадську діяльність у сфері освіти, проти корупції у школах.

"Під різними неперсоналізованими акаунтами у фейсбуку мені писали, що ти не безмертна, що в тебе родина, дитина. Але я ніколи не думала, що ці "пусті" слова можуть призвести до реальних дій. Це може бути залякування, щоб я припинила займатися реформуванням шкільництва", – додала активістка.

Нагадаємо, активістка спалила евробляху, звертаючись до Зеленському.

Як повідомляв Знай. ua, в Одесі спалили мажорне авто соратника Труханова, "надоверялись справах".

Також Знай. ua писав, що хто міг підпалити авто в. о. голови одеської митниці.