У Мелітополі зникла 23-річна Олена. Дівчина пішла з дому ще 18 серпня, але рідні не поспішають заявляти в поліцію – сподіваються, що повернеться сама додому.

Як відомо, зникла дівчина працює в Кирилівці, додому повернулася на день народження сина. Після, десь в 17.00 пішла гуляти - з ким, родичі не знають. По телефону дівчина сказала, що скоро повернеться, але рідні заснули, так її і не дочекавшись.

В поліцію сім'я поки офіційно не заявляла про зникнення Олени.

Вранці дівчина не повернулася, на телефон не відповідала і на роботі її не було.

На сьогоднішній день ніяких звісток від зниклої не надходило, її мобільний телефон знаходиться поза зоною. Всіх небайдужих громадян просять про допомогу, адже рідні чекають додому зниклу дівчину.

Популярні новини зараз

Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом

"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня

Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками

Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Показати ще

Олену шукають вже четвертий день.

Нагадаємо, що в одному з сіл Полтавської області у дворі свого дачного господарства 57-річний житель Києва покінчив життя самогубством.

Як повідомляв Знай.иа, одеського бізнесмена і власника готелю "Токіо Стар" взяли під варту на 60 діб без права на заставу. Чоловіки звинувачують у порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель 9 людей.

Знай.иа писав, що медики закликають українців відмовитися від використання зеленки і йоду при обробці ран, називаючи їх пережитками минулого, оскільки сучасна медицина пішла далеко вперед.