Дорожня поліція наділена такими ж правами, як і звичайний патруль. Так, згідно ст. 35 Закону україни "Про Національну поліцію", транспортний засіб (ТЗ) мають право зупинити, якщо:

— водій порушив ПДР;

— є очевидні ознаки несправності ТЗ;

— є інформація, що водій або пасажири (а також авто або вантаж) мають відношення до скоєння ДТП, кримінального або адмінпорушення;

— ТС перебуває у розшуку;

Популярні новини зараз

Українці ломляться у ТЦК перед ухваленням нового закону про мобілізацію: але добровольцями "майже не пахне"

Заплатите за троюрідну тітку, яку ніколи не бачили: на українців хочуть повісити борги померлих родичів

"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024

З'ясовуватимуть після конфіскації: адвокат розповів, як "забиратимуть" авто на користь ЗСУ

Показати ще

— необхідно опитати водія або пасажирів як свідків;

— поліцейським необхідна допомога водія;

— уповноважений орган влади прийняв рішення обмежити або заборонити рух;

— вантаж на ТЗ закріплений небезпечно;

— світлові або звукові сигнали використовуються з порушенням.

Нагадаємо, раніше сервісні центри МВС України ввели можливість здачі іспиту з правил дорожнього руху англійською мовою. Професійний переклад запитань з Правил дорожнього руху став можливим завдяки Консультативній підтримки місії Європейського Союзу.

Як повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС, мову можна вибрати самостійно перед початком іспиту. Після вибору мови, в англійському перекладі також надається інструкція щодо проходження іспиту. Повний перелік питань з ПДР та відповіді до них англійською мовою можна також завантажити з сайту Головного сервісного центру МВС.

"Це важливе впровадження, адже в державі повинні створюватися однакові умови обслуговування всіх її жителів. Щорічно потреба у складанні іспиту англійською відчувало чимало громадян, які навчаються або працюють в Україні. Наприклад, у 2017 році їх кількість склала 3620. Тому ми дуже вдячні Консультативній підтримці місії Європейського Союзу (КМЕС) в Україні, завдяки якій професійний переклад запитань з правил дорожнього руху став можливим", - зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Як повідомляв портал "Знай.uа" за злісну непокору вимогам прикордонників будуть карати штрафом від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 27 лютого Верховна Рада збільшила штрафи за адмінпорушення на кордоні. За зміни до Кодексу адміністративних правопорушень та інші закони щодо забезпечення безпеки на кордоні 5442 у другому читанні і в цілому проголосував 251 депутат.