Біографія

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Неллі Яковлєва народилася 21 червня 1985 року в місті Новосибірськ, що знаходиться на території Росії.

Знак зодіак: Рак;

Народилася в рік Дерев'яного Бика;

Національність: українка;

Віросповідання: православна.

Як саме Яковлєва прийшла в політику і кого називають її покровителем? - Відповіді - тільки в нашому матеріалі.

Сім'я

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Яковлєва приховує інформацію про своє особисте життя і сім'ї. У мережі немає ніякої інформації про життя депутата поза роботою.

Освіта

Неллі Іллівна є випускницею філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має диплом магістра політології.

Також захистила кандидатську дисертацію на тему пропаганди як складової політичної комунікації.

Кар'єра і бізнес

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Згідно з офіційною інформацією, Неллі Іллівна почала кар'єру ще в 2004 році. Протягом наступних 15 років працювала в політичних партіях, а також займала посади в різних благодійних і громадських організаціях.

У виборчих кампаніях вона спеціалізується на організаційно-адміністративному і польовому напрямках.

Її ім'я значиться в числі керуючих партнерах компанії Ukrainian Politconsulting Group. Глава Всеукраїнської молодіжної громадської організації Асоціація студентів-політологів України. Є постійним викладачем Київського політетехніческого інституту.

Кар'єру в політиці Яковлєва початку лише в 2019 році. Тоді вона отримала №113 у виборчому списку партії Слуга народу. Виграє гонку і стає народним депутатом України. У парламенті стала заступником голови Комітету Верховної Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій. Також є головою підкомітету з питань гендерної рівності та недискримінації.

Неллі Іллівна є членом Української частини міжпарламентської асамблеї Парламенту Грузії, Молдови та українського парламенту.

У мережі доступна декларація народного депутата. Відзначимо, що для досвідченого і успішного політтехнолога, яка довго років працює у вищих колах, Яковлєва - досить небагата жінка. Неллі Ильинишна задекларувала право користування частками в двох київських квартирах. Також вона володіє авто марки Toyota RAV4.

Головним активом Яковлевої є частка в компанії Українська політконсалтінговая група. В якості народного депутата вона заробляє не більше 300 тисяч гривень, а також має заощадження в розмірі 50 тисяч гривень і 55 тисяч доларів.

Компромат і чутки

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Неллі Яковлєва - не скандальна персона. За довгі роки за лаштунками української політики вона зуміла не потрапити ні в єдиний публічний скандал.

У мережі Яковлєва має імідж ставлениці і партнера по бізнесу спікера українського парламенту дев'ятого скликання Дмитра Разумкова.

Нагадаємо, що Яковлева є  партнером компанії Ukrainian politconsulting grouр, директором якої був Дмитро Разумков - нинішній спікер парламенту і керівник передвиборної кампанії шостого президента Зеленського.

Фотографії

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Неллі Яковлєва: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Страница политика в социальной сети Фейсбук.

Депутат не имеет официальной страницы в Инстаграм.