Біографія

Віктор Дмитрович Поспєлов родом з с. Крейдянка Великобурлуцького району Харківської області. Відомий як місцевий депутат Харківської обласної ради.

Родина

Одружений (дружина - Антоніна Василівна).

Освіта

Вища освіта за фахом "механік" отримав в Лієпайському морехідному училищі (Латвія).

Кар'єра і бізнес

Життя склалося так, що Віктор Поспєлов не працював за фахом. Про що він навряд чи шкодує, адже протягом професійної кар'єри завжди займав керівні пости.

Закінчивши морське училище, в 1986-91 роках був головою сироробного заводу в с. Великий Бурлук.

У 1991 році був призначений керівником ПАТ Хопс і підприємства "Титан".

Через п'ять років Поспєлов став фізичною особою-підприємцем. Сфера діяльності - монтаж водопровідних мереж, кондиційних і опалювальних систем.

У 2001 році стає гендиректором ТОВ "Горизонт".

Через шість років стає головою КП " Великобурлуцький агробуд ", що займається будівництвом будівель житлового та нежитлового призначення.

Потім Поспєлов займав пост директора Великобурлуцького КВКП "Водоканал", а незабаром і директора ТОВ "Фірма" Слобожанин "(сфера діяльності - оренда будтехніки, гуртова торгівля алкогольними та іншими напоями).

Політична діяльність

У 2015 році Поспєлов балотувався до Харківської облради (складався в ВО "Батьківщина"). В результаті став місцевим депутатом ради.

Незабаром став заступником голови постійної комісії з питань будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Відповідає за Великобурлуцький район Харківської області.

На президентських виборах 2019 року Поспєлов був призначений довіреною особою Юлії Тимошенко як кандидата на пост Президента України (176 виборчу дільницю).

Компромат і чутки

Побиття працівника, псування майна

У 2018 році директор КВКП "Водоканал" і за сумісництвом депутат Харківської обласної ради Віктор Поспєлов фігурував у побитті співробітника підприємства.

Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, Поспєлов взявся навчати тракториста свого підприємства техніці правильної роботи. В результаті п'яний директор виштовхнув свого працівника з кабіни трактора, потім побив кулаками його обличчя і корпус, після чого потерпілий опинився в лікарні. Розправившись з трактористом, Поспєлов вирішив показати, як потрібно працювати на тракторі: сівши за кермо і рушивши, в'їхав у стовп. Як результат, трактор відправили на ремонт.

На Поспєлова було відкрито справу, яке знаходилося під контролем у місцевого поліційного відділку. Обвинувачений так і не отримав покарання, відбувшись легким переляком і зміною місця роботи. Благо у Віктора Дмитровича є дружина Антоніна Василівна, на плечах якої лежала організація незаконної бази, де здійснювався приймання чорного і кольорового металу. Подібні бази, як правило, зберігають переважно крадений метал. Плюс до всього займатися прийманням металолому можна лише при наявності відповідної ліцензії, відсутність якої є підставою для відкриття кримінальної справи, передбаченого ст. 213 КК України. Втім, дружині, маючи чоловіка, з кулаками нападаючого на своїх працівників, боятися нема чого.

Контрабанда

Колись в 90-х Поспєлов дуже вигідно придбав територію, де раніше знаходилася база міжколгоспбуді». Нині це точка незаконного приймання металолому, який часто відвідують алкоголіки і всі любителі здати за гроші будь-погано охороняється метал.

У 2000-х роках на цій базі Поспєлов зберігав контрабандну продукцію народного споживання. На базі зберігалися не тільки товари, але і автотранспорт місцевих контрабандистів. Справа тоді йшло непогано, що забезпечувало Віктору Дмитровичу хорошу фінансову підтримку. Через роки контрабандою стало складно управляти, і Поспєлов вже не вписувався в «розклади».

І знову "алкогольний" скандал

У 2019 сталася чергова подія, викликане нетверезим станом Поспєлова. Авто, за кермом якого перебував депутат облради, було затримано екіпажем групи швидкого реагування Нацполіціі.

Представники правоохоронці запідозрили, що водій перебував у стані алкогольного сп'яніння, через що і зупинили автомобіль. Як повідомляють джерела, водій відрізнявся неприродним почервонінням особи і невиразною промовою.

Депутат не погоджувався проходити медобстеження і всіляко ображав поліціянтів, погрожуючи позбавленням їх місця роботи. Поспєлов відмовлявся проходити перевірку на вміст алкоголю, покинувши кабінет і сховавшись в нужнику. Маршрут до туалету підказали працівники лікарні, які помітили «чоловіка у сорочці і костюмі, який ледве тримався на ногах». Зрештою Поспєлов пройшов алкотест, результати якого стали доказом того, що депутат дійсно знаходився за кермом в нетверезому вигляді.

Поспєлову був пред'явлений протокол по ст.130 КУпАП (Керування ТЗ особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Фотографії

Посилання

Сторінка в Фейсбук