Біографія

Роман Борисович Нехорошков родом з Новосибірська, Росія. Громадянин України. Відомий як депутат Харківської міської ради сьомого скликання.

Сім'я

У шлюбі не перебуває.

Освіта

У 17 років здобув середню освіту в Харківській школі №46.

У 22 роки отримав червоний диплом в Харківській державній академії міського господарства, вивчившись на економіста і управлінця ЖКГ.

Кар'єра і бізнес

Здобувши вищу освіту, почав працювати на харківських підприємствах аж до 2007 року, займаючи різні посади.

Паралельно займався політичною діяльністю. У 1998 році став місцевим депутатом міської ради третього скликання міста Харків.

У 2004-06 роках працював помічником на громадських засадах у нардепа Володимира Гошовського, а також депутатом Орджонікідзевської райради четвертого скликання (Харківська обл.).

У березні 2006 року продовжив депутатську каденцію в Орджонікідзевській райраді (п'яте скликання).

У 2007 році був радником харківського мера з питань ЖКГ.

Через три роки призначається директором відділу ЖКГ Харківської міської ради. Веде активну громадсько-політичну діяльність.

У 2010-15 роках пішов на підвищення — депутат Харківської міськради шостого скликання. Перебував у постійній комісії з питань планування, бюджету та фінансів.

У 2015 році на місцевих виборах був знову обраний депутатом Харківської міськради (сьоме скликання). Як і раніше складається в постійній комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

У політичних партіях не перебуває. Член депутатської фракції Харківської міськради сьомого скликання "Опозиційний блок "Довіряй справам".

Приймальня депутата

Приймання городян здійснюється в 1-й і 2-й четвер місяця між 16: 00 і 18: 00 за адресою просп. Архітектора Альошина, 11, каб. 21.

Телефон: 760 73 86

Компромат і чутки

У липні 2020 року силовики проводили обшуки в автомобілі Toyota Venza, припаркованому біля міської ради. Місцеві жителі, які стали свідками дій правоохоронців, фотографували цю подію й опублікували фото в соцмережах.

У прокуратурі Харківської області розповіли, що даний випадок пов'язаний з кримінальною справою щодо освітлення будинків на просп. Гагаріна, було присвоєно понад 800000 грн з бюджету.

"Проходять слідчі дії. Інформацію щодо осіб, у яких проводяться обшуки, ми не повідомляємо", - сказав прессекретар прокуратури області Дмитро Чубенко.

Як стало відомо KHARKIV Today, аналогічний автомобіль тому, біля якого сьогодні зібралися правоохоронці, вказаний в декларації директора Департаменту житлового господарства Харківської міськради Романа Нехорошкова. Так, згідно з документом, Роман Борисович Нехорошков безкоштовно користується машиною Toyota Venza 2010 року випуску, яка належить Дмитру Борисовичу Нехорошкову.

Варто зазначити, що у справі вже є троє підозрюваних. Один з них - заступник Нехорошкова.

Відео

Посилання

Офіційний сайт

Ютуб-канал