Жахлива аварія, що сталася учора близько 21 години на автодорозі "Одеса - Мелітополь - Новоазовськ", неподалік Мангуша, забрала життя 30-річної жінки, а її семирічний син у тяжкому стані опинився у реанімації.
Як повідомили донецькі правоохоронці, жінка буквально влетіла на своєму "ВАЗ-21099" під причіп автомобіля МАЗ. Той саме зупинився через технічну несправність. Як пишуть місцеві ЗМІ, тягач перевозив військову техніку. У машині зламався насос високого тиску, через вона і стала на узбіччі.
Читайте також: Водій переламав половину кісток в аварії
Від отриманих травм водій "Лади" померла на місці, а за життя її сина зараз борються медики однієї з маріупольських лікарень.
За попередніми висновками, причиною аварії стало порушення правил дорожнього руху жінкою, яка перебувала за кермом ВАЗ.
ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
У Європі хочуть залишити українських біженців без житла
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Зараз триває досудове розслідування.