В Україні оголосили конкурс на найкращу соціальну рекламу про поведінку у кінотеатрі. Переможець отримає значну грошову винагороду, можливість відвідувати кінотеатр цілий рік та відвідувати престижні режисерські курси безкоштовно.

У темряві кінозалу, людина демонструє свою "культурну" поведінку, тому що гадає, що ніхто не бачить: голосно плямкає, вмикає телефон, коментує, свариться, смітить, - вважають організатори. Вони сподіваються на підвищення свідомості населення: ролик-переможець крутитимуть перед фільмами у кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Сум та Ялти мережі "Планета Кіно".

Кореспонденти Знай.ua поцікавились в ініціаторів конкурсу, чого чекає журі від молодих авторів соцреклами: які терміни та вимоги.

"Головні критерії - дотепність та якість зйомки. Ролик має бути на рівні із тими фільмами, які демонструватимуть після нього. Серед учасників конкурсу хочемо бачити молодих професіоналів у сфері медіа, реклами та кіно, тому і журі відповідне - акули української реклами. Кінцева дата подачі заявок - перше березня", - розповіла одна із організаторок Наталія Шевчук.

Читайте також: Розридатись чи розреготатись: найкраща соціальна реклама (відео)

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Вона розповіла, що оцінювати короткометражки буде кінокритик Володимир Войтенко, директор "Гогольфесту" Максим Демський, режисер реклами та кіно Іван Сауткін та інші.

Головний "суддя" Олександр Смірнов також дав кілька порад талановитим охочим виграти головний приз. Він порадив перевірити свої ролики на відповідність наступним критеріям:

- Зрозумілість. Рекламу має зрозуміти цільова аудиторія, інакше створення ролику втрачає сенс.

- Унікальність. Оригінальний та свіжий погляд на проблему ефективніше донесе зміст до аудиторії.

- Простота. Якщо ідею можна переказати одним реченням, значить це вдалось.

- Майстерність виконання. Чудова ідея вмить "вбивається" недолугим виконанням. Візьміться за простішу задачу і зробіть її на крутому рівні.

"Коли ми навчимось поважати один одного, ми зможемо змусити світ поважати нас", - підсумовують організатори.

Деталі конкурсу - www.molodiya.com.ua