Фінансові втрати російської тенісистки Марії Шарапової після розриву спонсорських контрактів можуть досягти 100 мільйонів фунтів стерлінгів (140 мільйонів доларів). Причиною відмови спонсорів стала позитивна допінг-проба Шарапової.

Екс-перша ракетка світу, яка перемогла на п'яти турнірах "Великого шолома", у понеділок, 7 березня, оголосила, що в її допінг-пробі, взятій під час Відкритого чемпіонату Австралії, знайдено сліди мельдонія (мілдронату). Після заяви Шарапової німецький автомобільний концерн PORSCHE AG і американський виробник спортивного одягу Nike призупинили співпрацю з росіянкою. Незабаром швейцарська компанія TAG Heuer, що займається виробництвом годинників, також вирішила не продовжувати з нею контракт, повідомляє британська The Sun.

У 2010 році Шарапова підписала новий контракт з Nike на вісім років на загальну суму майже 50 мільйонів фунтів. Видання нагадує, що у 28-річної росіянки ще контракти з American Express, Tiffany, Evian і Avon. Також у неї власний бренд цукерок - Sugarpova.

Стало відомо, що перше засідання по допінгового справі Марії Шарапової відбудеться 23 березня. Засідання пройде в Лондоні. Попередня дискваліфікація Шарапової починається 12 березня. За підсумками слухань тенісистку можуть дискваліфікувати на строк до чотирьох років. Виявлений у Шарапової мілдронат включили в заборонений список WADA тільки з 1 січня 2016 року. Він належить до класу гормонів і метаболічних модуляторів.

Читайте також: Nike зупинив співпрацю із Шараповою через допінг

Популярні новини зараз

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Раніше позитивні тести на мілдронат здали українські біатлоністи Ольга Абрамова і Артем Тищенко, росіяни Едуард Ворганов (велошосе), Павло Куліжніков (ковзанярський спорт), Семен Єлістратов (шорт-трек) і Катерина Боброва (фігурне катання), ефіопський бігун Ендешоу Негессе і шведська бігунка ефіопського походження Абеба Арегаві.