Сьогодні вранці відключили світло в Межигір'ї. Колишню резеденцію президента-втікача Януковича перестали живити через борги за рахунками. Про це повідомив волонтер Олексій Мочанов.

"Київенерго" раніше попереджало, що заборгованість ТОВ "Танталіт", на балансі якої знаходиться Межигір'я, склала 7,4 мільйона гривень. Напризволяще кинути переселенці й інші жителі резиденції.

Передісторія Межигір'я може лишитися без світла через борги

"Жарти жартами, але Межигір'я зараз дає роботу 165 українцям, там розквартировано на ротаціях більше сотні солдатів із зони анти-ТО, живуть півсотні біженців, включаючи дітей-немовлят. І ще там - тварини. Які не винні, що їх туди привіз Тиран, а народ-переможець цього Тирана вигнав і вибрав Нетиранів, які досі залишають Межигір'я фірмі Танталіт, яка накопичила борг у 7 мільйонів гривень і яка не збирається його віддавати", - написав Мочанов в Facebook.

Як розповів "Знай" комендант Межигір'я Денис Тарахкотелик, всі відповідні органи і чиновники були повідомлені задовго до відключення світла. Повідомили їм про проблему і сьогодні. О 10 ранку, коли в резиденції зникло світло, комендант почав бити на сполох, адже люди залишилися без всіх благ цивілізації. Немає ні світла, ні води, не працює каналізація.

Популярні новини зараз

Області України почали відправляти у червону зону: ситуація погіршується, знову заборонили ТРЦ і кіно

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"За весь день жоден чиновник не доклав жодних зусиль, щоб допомогти переселенцям з маленькими дітьми, солдатам, які прибули із зони АТО. Хоча всі давно знали про важку ситуацію", - сказав Тарахкотелик.

Комендант заявив, що вони очікують на реакцію органів влади до 19:00, а потім будуть приймати екстрених заходів.

"Будемо чекати ще годину, може щось вирішать. А якщо ні, то будемо вирішувати самі. Будемо викликати МНС, не кидати ж нам людей в таких неможливих умовах?! ", - підсумував комендант.

Денис Тарахкотелик розповів, що відключення світла в Межигір'ї загрожує не тільки жителям резиденції, а й тваринам, які живуть на території "музею корупції". Під ударом також комунікації та будівлі заповідника, яких чекає руйнування в разі відключення електроенергії та води.