Сьогодні в Лондоні погода заважає провести референдум щодо статусу Великобританії в Євросоюзі. У місті через сильний дощ і вітер закрили деякі станції метро.
Злива не припиняється вже кілька годин, через що деякі вулиці перетворилися на справжні річки. Рятувальники міста повідомили, що понад 550 дзвінків надійшло про те, що в будинок вдарила блискавка, а також про те, що приміщення затопило.
Здається, що стихія перешкоджає виходу країни з Євросоюзу. Раніше експерти повідомляли, що погана погода зіграє на руку тим, хто виступає за вихід з ЄС. Також попередні дані не дали остаточного результату щодо симпатій населення Лондона щодо цього питання, повідомляє Апостроф.
Аналітики відзначають, що вихід Англії з ЄС означатиме крах системи, тому що економіка країни на другому місці. У той же час є протилежна думка, що країни тільки зміцнять свої позиції і стануть згуртованими..
Читайте також: Росіяни плавають по вулицях на надувних матрацах
Європа зачиняє двері українським біженцям: які країни позбавляють допомоги
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Нагадаємо, що попередні підрахунки говорили про те, що 44 відсотки англійців виступають за вихід з ЄС.