У Державну Думу Росії внесли закон про монополію на етиловий спирт, передають РосЗМІ.

"Державна монополія допоможе позбутися від поширення сурогатного алкоголю на російському ринку", – написано в пояснювальній записці до законопроекту.

Читайте також: Чим вбивав харків'ян масовий отруювач

За словами законодавців, продавати спирт зможуть компанії з переважною часткою держави в статутному капіталі.

Як повідомляв "Знай.ua", до масових отруєнь горілкою в Харкові причетна Росія.