Що прийнятно в спілкуванні по телефону, а що ні? Це питання багато користувачів смартфонів задавали собі хоча б один раз. У сьогоднішньому світі, де спілкування і будь-яка інформація, яку ви хочете знайти, знаходиться на відстані одного кліка, дуже легко загубитися в блискоті екрану. "Знай" зібрав для вас декілька правил "смартфонного" етикету.

Приберіть цю річ негайно!

Немає нічого поганого в тому, що ви оновлюєте свою стрічку Facebook під час нудної поїздки в транспорті, або відправляєте пошту, але в деяких ситуаціях це дуже недоречно. Просто приберіть свій смартфон подалі, коли ви на побаченні, вечеряєте з кимось, на зустрічі з друзями або на сеансі в кінотеатрі. І це лише декілька прикладів. Якщо ви відчуваєте, що людина, з якою ви зараз знаходитесь, чи момент є важливим – ваш телефон не повинен бути в пріоритеті. Так, бувають ситуації, коли дійсно необхідно заглянути в телефон – але зробіть це швидко та не забудьте перепросити за це.

Не лізьте в фотогалерею

Переважна більшість людей ненавидить це! Ніхто не хоче, аби його друг нишпорив в телефоні. Якщо хтось дав вам подивитися одну фотографію – не гортайте далі. Ви навіть не підозрюєте, що можете знайти там. Можливо, вам би і не захотілося знати, що там за цим фото з котиком, яку вам показали. Така цікавість може травмувати вас морально. А якщо вже так кортить глянути, що ж там ваш друг нафотографував – спершу запитайте дозволу.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Читайте також: 7 речей, які не можна робити перед сном (фото)

Не фотографуйте все довкола

Так, ми розуміємо – спогади прекрасні та важливі. Але дійсно, вони будуть приємнішими та закарбуються вам в пам'яті набагато краще, якщо ви не будете намагатися сфотографувати все детально. Не говорячи вже про те, що ви просто пропустите найкращі моменти життя, намагаючись сфотографувати їх.

Якщо ви проводите час з друзями, насолодіться спочатку спілкуванням, а вже потім зробіть селфі. Якщо ви на концерті – спробуйте послухати музику, за якою ви й прийшли, а не заважати всім довкола своїм телефоном.

Не публікуйте все

Якщо ви публікуєте знімки, на яких лише ви, чи гарний краєвид - нема проблем, але будьте тактовні з зображеннями, де є інші. Люди часто цим грішать та люблять публікувати на загал фото зі своїми друзями з не лісними виразами обличчя та химерних позах. Якщо вже сфотографували, то хоч спитайте, чи не проти ваш друг, що його побачить весь Фейсбук - це називається ввічливість. І, так, припиніть публікувати все підряд, нікому не цікаво бачити, що ви їли на сніданок, обід та вечерю. Це ж не реаліті-шоу, врешті-решт!

Не позначайте на фото всіх підряд

Немає нічого поганого в тому, щоб позначити на фото когось, кого це стосується, чи присутнього на знімку. Але всім набридло бути відміченим на зображеннях, які нічого не значать для них. На нескінченних привітаннях зі святами, чи жартах. Якщо ви хочете привернути чиюсь увагу до вашого запису – просто напишіть йому повідомлення, чи згадайте про нього в коментарі до цього посту. З останнім прийомом також варто не переборщити.

Ваш телефон – лише ваш, нікому не потрібно знати що відбувається

Цим грішать майже всі. Кожного разу, коли вам приходить сповіщення – ваш телефон світиться та подає звукові сигнали. Це не ввічливо, якщо тільки ви не на вулиці, наприклад. Коли ви в офісі, бібліотеці, в університеті, на конференції, в кінотеатрі або в інших подібних ситуаціях - поставте ваш телефон на беззвучний режим.

Крім того, все ще є такі люди, які люблять слухати музику з телефону в публічних місцях. Що ж, це, звичайно, залежить від конкретної ситуації та місця. Проте, все ж краще користуватися навушниками.

Подбайте про безпеку оточуючих

Якщо ви хочете врізатися в дерево під час листування з друзями, чи проходження нового рівня якоїсь гри – ніхто вам не заборонить. Але було би краще оцінювати та стежити за оточуючим середовищем, аби не наражати на небезпеку ні себе, ні людей довкола. Особливо, коли ви за кермом автомобіля!

Читайте також: Американець сяде в тюрму за фейкову сторінку в Facebook

Використовуйте оригінальні привітання

Немає нічого погано, якщо ваш лист підписаний "відправлено від ___" в нижній частині кожного листа. Але сьогодні це вже виглядає трохи застаріло. Чому б не зробити якийсь унікальний, чи більш професійний підпис в кінці листа? Це виглядатиме набагато привабливіше, та розповість більше про вашу особистість.

Не будьте телефонним шпигуном

Якщо ваш приятель не захистив свій телефон блокуванням чи паролем – це не означає, що вам дозволено заглянути туди. А якщо його заблоковано, то не потрібно намагатися підібрати пароль. Не читайте чуже листування, не заходьте в чужий аккаунт, навіть якщо вам потрібно зайти під своїм логіном. Телефон – це приватна річ, з конфіденційною інформацією, поважайте це. Запитайте дозволу, навіть якщо вам просто треба глянути час.