Вчительку звинуватили в розбещенні школяра, але вона вважає, що школа знала про її стосунки й навмисне закривала очі на злочин.

Про це повідомляє Мetro. 24-річну вчительку з США звинуватили в сексі з 17-річним учнем. Вона також звинуватила школу, що та частково винна в її злочині. Жінка вважає, що в навчальному закладі знали про її стосунки з учнем. Але на це навмисне закривала, щоб захистити репутацію школи. Вчителька сказав, що не ухиляється від свого вчинку і не соромиться цього.

"Попередні мої відносини, супроводжувалися насильством. Це і стало причиною такої поведінки. Середовище, в якому я опинилася через школу, не допомогла мені нічого приборкати", - розкаялася вона.

У школі, за її словами, дозволили цьому статися. А про ці стосунки було відомо ще в лютому. Жінку судитимуть за розбещення неповнолітніх.

Нагадаємо, американську вчительку звинуватили в сексуальній експлуатації учня. Жінка не почекала, коли він досягне повноліття. Їй не вдалося потерпіти всього лише 30 днів, щоб легально почати відносини зі школярем.

Популярні новини зараз

Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Показати ще