Британські науковці отримали дозвіл генетично модифікувати людські ембріони. Дозвіл надало Управління із запліднення й ембріології людини Британії.

Мета дослідження, яке відбудеться в лондонському Інституті Френсіса Кріка, - зрозуміти, які гени потрібні ембріонам для успішного розвитку. Ця робота може допомогти у лікуванні безпліддя та в запобіганні викиднів і різних патологій у дітей, пише ВВС.

Основна мета дослідження під керівництвом доктора Кеті Ніакан – зрозуміти, які потрібні гени ембріонам для успішного розвитку. Вчені вивчать перші сім днів життя яйцеклітини після запліднення.

У дослідженні будуть використані лише спеціально віддані для цих цілей ембріони. Не зважаючи на дозвіл на експерименти, наразі науковці не зможуть пересадити досліджувані ембріони жінкам. Зазначимо, у решті Європі такі практики й досі заборонені.

Читайте також: Пара трансгендерів заплатила 30 тис євро за українську дитину

Популярні новини зараз

ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік

ТЦК активізуються з початком літа: хто першим потрапить під приціл мобілізації

Українці можуть стати боржниками, попри своєчасну оплату комуналки: три причини

Ціни трималися до останнього: в Україні дорожчає найдоступніший вид м'яса

Показати ще

Нагадаємо, у вересні минулого року Міжнародний консорціум зі стовбурових клітин, етики та права Hinxton Group закликав дозволити генетичну модифікацію ембріонів людини. Також в минулому році китайські вчені оголосили, що провели модифікацію людських ембріонів, аби виправити ген, що викликає захворювання крові.