Спеціалісти з США, Нідерландів, Аргентини, Швейцарії та Німеччини провели дослідження, яке показало, що всі люди спілкуються тільки однією мовою.

Як повідомляє портал "gogetnews.info", вчені використовували комп'ютерні програми, які проаналізували від 40 до 100 базових слів з 3700 мов світу, тобто приблизно 62% всіх існуючих. За допомогою експерименту дослідникам вдалося з'ясувати, що у всіх мов у світі спільне коріння, тобто, базові слова у різних мовах формуються з одних і тих же букв.

Наприклад, у багатьох мовах, слово, яке позначає "пісок", містить звук "с". А в словах, що позначають "круглий" і "червоний", часто зустрічається звук "р".

Як виявилося, судження про те, що звучання слів залежить від особливостей вимови різних народів, а також від етимології - помилкове.

Вчені відзначають, що звуки для базових слів вибрали не випадково. Вони вважають, що ця особливість формування пов'язана з тим, що такі звуки легше запам'ятовувати та вимовляти дітям. Крім того, фахівці припускають, що в цьому випадку проявилася якась ще невивчена особливість людського розуму.

Популярні новини зараз

Хоч-не хоч, а в ТЦК йти все одно доведеться: українцям не залишили альтернативи

ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

Показати ще

Читайте також: Австралійці придумали, як помістити всіх родичів на велосипед

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", медики розповіли, чим небезпечний звичайний чай.