Дипломат з Ватикану Бернардіто Ауса стурбований конфліктом, який з кожним днем ​​дедалі сильніше розгоряється на сході України.

Як повідомляє "Радіо Ватикану", дипломат закликав світову громадськість, в тому числі й представників ОБСЄ, намагатися будувати діалог і проводити конструктивні переговори, приймати грамотні політичні рішення, щоб захистити від конфлікту мирне населення і нарешті закінчити війну.

Дипломат заявив, що Ватикан дуже стурбований ситуацією в Україні, і зазначив, що всі учасники конфлікту і його врегулювання повинні спрямовувати сили на вирішення проблеми, захист населення і відновлення стабільності на світовій арені, і почати треба з керування законом і міжнародним правом стосовно територіальної цілісності і кордонів України.

Дипломат повчально додав, що жодна з країн не має права розв'язувати війну і навмисне дестабілізувати інші держави, це зовсім не той шлях, який обрав цивілізований світ.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Канада розробляє програму допомоги Україні в протистоянні російській агресії.

Популярні новини зараз

Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження

Провал Мішустіна та кінець "ситого життя": Ліпсіц розкрив страшний прогноз для Кремля

Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію

Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки

Показати ще