В Японії батьки семирічного хлопчика, залишили самого його у лісі у якості покарання за погану поведінку. Але повернувшись за кілька хвилин, батьки не знайшли сига.

Дитину не можуть знайти вже протягом двох днів з того самого моменту, коли батьки залишили його в лісі в регіоні Хоккайдо - місці проживання ведмедів.

Спочатку батьки сказали поліції, що їх син загубився, коли сім'я збирала в лісі дикі овочі.

Пізніше батьки зізналися, що залишили дитину одну в якості покарання, але, повернувшись п'ять хвилин по тому, вже не знайшли його.

Читайте також: Росія відпрацьовує бомбардування

Наразі поліція не знає, куди поділась дитина, вони вважають, що маленького хлопчика розтерзали ведмеді.

Батькам загрожує тюрма за таку поведінку та за те, що залишили дитину в небезпеці.