Пасажирський літак упав у Лос-Анджелесі, не обійшлося без жертв.

Літальний апарат впав на житловий будинок в одному з найбільш густонаселених міст Сполучених Штатів Америки – Лос-Анджелесі. Внаслідок падіння загинуло дві особи, передає телеканал "CBS Los Angeles".

За попередньою інформацією, будинок, на який впав літак, багатоквартирний. Він знаходиться неподалік місцевого аеропорту. Дві жертви – це ті, хто перебував у літаку.

Інцидент стався вчора ввечері за місцевим часом. Падіння літака викликало пожежу, для ліквідації якої прибули відповідні служби.

Правоохоронні органи встановлюють маршрут руху й причини падіння літака.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще

Нагадаємо, що минулого тижня в штатах Теннессі та Колорадо, США, під час показових польотів розбилися два реактивних літаки.