В армії Сполучених Штатів зможуть служити трансгендери. У наступному місяці Пентагон зніме заборону нести службу у військових формуваннях людям, які змінили стать, або ідентифікують себе із протилежною.

Як пише BBC, ініціатива дозволити трансгендерам бути військовими належить голові Пентагону Ештону Картеру. Він вважає, що чинні устави у військових формуваннях США є застарілими і шкодять армії. Цю ідею активно підтримали захисники прав трансгендерів.

Раніше міністром армії Сполучених Штатів вперше в історії став відкритий гомосексуаліст Ерік Феннінг. Представники ЛГБТ-спільнот і раніше були присутні у структурі американської армії, але лише з 2011 року їм дозволили не приховувати своєї орієнтації. У 2014 році відповідне прохання подали до уряду США і трансгендери.

Однак у Штатах все ще залишаються політики, які проти такої ідеї. Республіканець Мак Торнберрі критикує Картера і вважає, що він поставив інтереси сексуальної меншості вище бойової готовності армії.

Читайте також: Російським гвардійцям дозволили розстрілювати натовп

Популярні новини зараз

Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн

Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Завищені платіжки через лічильники: про що треба пам'ятати споживачам

Показати ще

Нагадаємо, Барак Обама вніс зміни до кримінального кодексу та інших державних документів США. Відтепер в них немає слів, які принижують чиюсь гідність через расову, релігійну, статеву або іншу дискримінацію.