Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Росії оштрафувала компанію Artplay media за постери з рекламою виставки нідерландського художника Ієроніма Босха.

Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на прес-службу компанії.

Раніше департамент реклами Москви демонтував частину рекламних конструкцій виставки "Босх. Ожившие видения". На думку міської влади, рекламні постери були неетичними.

До того ж, трохи пізніше до ФАС надійшла скарга від москвича, який сказав, що й інші плакати також непристойні. На них були зображені персонажі однієї з найвідоміших картин Босха - триптиха "Сад земних насолод" (1500 - 1510, зберігається в мадридському музеї "Прадо").

"ФАС визнав рекламу непристойною, компанію Artplay media оштрафував і зажадав демонтувати всі постери із зображенням, щодо якого тривав розгляд", - сказано в повідомленні компанії.

Популярні новини зараз

В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців

Пенсіонери можуть отримати майже 1 000 гривень надбавки

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня

Показати ще

Відзначимо, виставка Босха проходила в рамках року Босха в Європі, приуроченого до 500-річчя від дня смерті художника.

Підготувала: Ася Рябошапка