Український фігурист Олексій Шумський вирішив виступати на чемпіонатах з фігурного катання за Грузію. Спортсмен буде тренуватись в Америці, а брати участь у змаганнях за нову країну почне з лютого 2016 року.

Його партнерка Лоліта Єрмак після виступу на Універсіаді в Гранаді виїхала до Америки,після чого пара розпалась. Вболівальники сподівались на те, що чемпіони поновлять тренування. Це сталось, коли в Америку переїхав Олексій Шумський. Вже тиждень він тренується під Нью-Йорком під керівництвом відомого фахівця Ігоря Луканіна.

Читайте також: Олімпійський чемпіон вирвав зуб доньці списом

У новому сезоні фігурист з новою партнеркою спробують пробитися на дорослий чемпіонат світу, який відбудеться в Бостоні. Пара представить Грузію на змаганнях.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні пара Лоліта Єрмак - Олексій Шумський стала другою на чемпіонаті України, а також посіла третє місце на міжнародних змаганнях у Ніцці.

Популярні новини зараз

Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу

Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку

Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень

Повістки можуть надійти і після 60 років: пенсіонер має з'явитися у ТЦК

Показати ще