В Остіні (штат Техас) автомобіль вилетів з 9 поверху багаторівневого паркінгу та повис на електричних дротах.

Про це повідомляє "24 канал".

24-річний американець намагався припаркувати автомобіль, але втратив над ним управління.

Читайте також: Daewoo Lanos "розчавив" Таврію під Києвом

Водій вчасно відстебнув ремінь безпеки, вибрався з машини й переліз в будівлю паркінгу.

Як раніше повідомляв "Знай", пішохід-порушник потрапив під ВАЗ.