У Сакраменто стрімко зростає кількість підлітків, які вживають новий вид потужного наркотику без запаху.
"Цей вид наркотику не має звичного для марихуани запаху і практично не піддається нюху. Зважаючи на це, найчастіше неможливо визначити,вживає людина наркотик чи ні", - повідомляє телеканал KCRA.
За словами правоохоронців, в деяких районах Сакраменто зростає стійка тенденція споживання цієї речовини в середовищі молоді. Телеканал наводить у приклад пожежу в Ранчо Кордові, під час якого була виявлена невелика нарко-лабораторія. Через пожежу було евакуйовано більше 150 осіб.
Читайте також: Вірменський бізнесмен з Лос-Анджелеса обікрав Medicare на $1,7 млн
Ще одна особливість даного виду марихуани полягає в тому, що наркотик курять за допомогою електронних сигарет, пристрій яких дає можливість з легкістю заправляти "масло". У результаті вживання речовини наркоман стрімко підвищує дозу. Незважаючи на те, що багато підлітків щодня вживають наркотик, поліція не в змозі "винюхати" малолітніх наркоманів.
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
"Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Правоохоронні органи штату не на жарт стривожені, а каліфорнійські законодавці вже пропонують заборонити продаж електронних сигарет в інтернеті.