У парку дикої природи Бадалін, що у передмісті Пекіна, сибірський тигр накинувся на відвідувачів. В результаті нападу одна жінка загинула. Про це повідомляє газета "Фачжі ваньбао".
Напад стався вчора, 23 липня, коли дві відвідувачки, які їздили територією парку порушили правила безпеки, покинувши свій автомобіль. У цей час сибірський тигр знаходився поблизу і з укриття напав на жінок.
У результаті нападу одна з жінок померла від отриманих травм прямо на місці. Після трагічного випадку на місце інциденту прибули співробітники парку, які відігнали тигра. Інша жінка, була доставлена до лікарні з пораненнями. Парк закрили на два дні, для розслідування причин трагедії створили спеціальну групу.
Читайте також: Китайці створили віртуальний крематорій (фото)
Як повідомляє джерело, у парку мандрівникам по гучномовцю завжди нагадують про те, що транспортні засоби під час знаходження на території парку залишати категорично заборонено.
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат
Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень
Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Подібна ситуація у цьому парку вже була. У березні 2009 року сибірський тигр накинувся на компанію з трьох туристів, які вирішили самостійно спуститися з Великої китайської стіни. Тоді загинула одна людина, двом іншим вдалося сховатися від тигра.