Американський президент Дональд Трамп спробував реабілітуватися після заяви про теракт, що здивувала жителів Швеції.

Про це він написав у Twitter.

"Моя заява про те, що відбувається в Швеції, була відсиланням до передачі на Fox News, в якій зачіпалася тема іммігрантів в Швеції", - заявив Трамп.

При цьому він не уточнив, коли саме він бачив сюжет на телеканалі. Як повідомляє BBC, він мав на увазі злочини та інциденти в країні в цілому. Про це повідомила речник Білого дому Сара Сандерс.

Популярні новини зараз

Пенсію можуть зупинити повністю: кого ПФУ додасть у "чорний список"

Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання

Весняний перерахунок пенсій: скільки грошей додадуть пенсіонерам

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Читайте також: У Трампа відхрестилася від зв'язку з агентами Кремля

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" 19 лютого Трамп сказав на виступі у Флориді, що в Швеції відбулася важлива подія. Це викликало здивування серед жителів країни. Місцеве видання пізніше перерахувало всі "важливі" події п'ятниці, до яких віднесли: попередження про схід лавини, погоню поліцейських за п'яним водієм і госпіталізацію чоловіка з опіками.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ