За менш ніж дві неділі у Білому домі президент Дональд Трамп встиг прийняти декілька важливих рішень, які неоднозначно сприйняли громадяни США та лідери інших держав. Зміни відбулися і на вищих керівних посадах країни.

За інформацією gazeta.ua, після підписання Трампом указу про посилення міграційної політики, посаду втратила виконуючого обов'язки генерального прокурора Саллі Ейтс - вона не підтримала рішення президента. Крім того, чистки відбулись і в керівництві митної та прикордонної служб. Загалом адміністрація Трампа складається переважно з білих чоловіків.

Читайте також: Я ні при чому: Трамп в жаху відрікся від пом'якшення санкцій

Зазначимо, що згідно з указом 45-го голови Білого дому, в'їзд до США заборонили громадянам Сирії, Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану та Ємену. У суді заблокували це рішення для тих осіб, хто вже мав візу або документи на імміграцію.

Крім того, Трамп вирішив будувати стіну на мексиканському кордоні. За підрахунками, вона коштуватиме 25 млрд доларів. Президент США планує, що за будівництво платитиме сусідня країна.

Популярні новини зараз

"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", перша леді США Меланія Трамп відмовилась мешкати з чоловіком у Білому домі.