У порту Шрі-Ланки вилучили рекордну кількість кокаїну. Правоохоронці виявили майже тонну наркотиків у вантажних контейнерах, які прибули з Еквадору.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на правоохоронців піренейського королівства.

За словами поліції, це найбільша контрабанда, яку вдалося перехватити у Південно-Східній Азії.

В операції з вилучення партії наркотиків брали участь не лише правоохоронці Шрі-Ланки, а Цивільна гвардія Іспанії та Управління по боротьбі з розповсюдженням наркотиків США.

Партія з 928 кілограмів кокаїну "подорожувала" океаном цілий рік. Зазначається, що її рік тому відправили з Еквадору. Деякий час партія зупинялась у Бельгії та Саудівській Аравії. Після прибуття до порту Шрі-Ланки наркотики мали відправити до Індії.

Популярні новини зараз

Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста

Гороскоп сьогодні 10 квітня: несподівані новини й конфлікти у четвер

Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається

Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", наркоділки намагалися вивезти велику партію кокаїну, сховавши її в шасі літака, який прямував із Колумбії в США.