Батько загиблої дитини стверджує, що маленька дівчинка могла померти, впавши з ліжка, зображуючи сцену з мультсеріалу "Свинка Пеппа". Про це повідомляє Sky News.

Слідство ж передбачає, що шестирічну Еллі вбив її власний батько Бен Батлер. На суді в Олд-Бейлі адвокат Батлера заявив, що дівчинка, лежачи на ліжку імітувала поведінку свинки з однойменного мультсеріалу і випадково впала на підлогу, ударившись головою.

Читайте також: Екс-міліціонер скоїв жорстоке вбивство в Одеській області

У свою чергу, судмедексперт отвергетот варіант, заявивши присяжним, що удар по голові дівчинки було завдано "тупим предметом великого розміру". Сам Батлер заперечує вбивство власної дочки.

Як повідомлялося раніше, автор книги "Як я врятував шлюб ..." проведе залишок життя у в'язниці за вбивство дружини.

Популярні новини зараз

Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати

Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку

Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували

Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами

Показати ще